Nakpa Plastik San. ve Tic.A.Ş. Resmi Web Sitesi
Kullanım Koşulları ve Yasal UyarılarNakpa Plastik San. ve Tic.A.Ş. web sitesine hoş geldiniz.

Bu web sitesine erişirken lütfen aşağıdaki kullanım koşullarını ve yasal uyarıları okuyunuz. Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.


1. Resmi web sitesi içeriğinde yer alan bilgilerin/görsellerin yayımlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda taahhüdü içermemektedir.

2. Web sitesindeki bilgilerin kullanımından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı zararların hiçbirisinden Nakpa Plastik San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

3. Sitenin içeriğinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını Nakpa Plastik San.ve Tic.A.Ş. saklı tutmaktadır.

4. Nakpa Plastik San. ve Tic.A.Ş. resmi web sitesinde yer alan petrokimya üreticilerinin logoları o firmaların hepsinin acentesi/bayisi/tek distribütörü olduğumuz anlamını taşımamaktadır. Nakpa Plastik San. ve Tic. A.Ş. doğrudan üreticiden veya dolaylı olarak diğer tüccar/acenta/distribütörlerle ticaret yaparken bu firmaların ürünlerini alıp satmaktadır.

5. Sitede kullanılan şirketimize ait olan isimler, logolar, ticari markalar, sloganlar, fotoğraflar ve diğer grafikler Nakpa Plastik San. ve Tic. A.Ş. ye aittir, izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. Ticari marka, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadırlar.

6. Kullanıcı ve ziyaretçi bilgileri Nakpa Plastik San.ve Tic.A.Ş. bilgi havuzunda veri olarak depolanabilir.

7. Bu web sitesi ve içeriğinin kullanımında yetki Türk Yargı Makamlarına ait olup, Türk Hukuk Sistemine tabidir. Doğabilecek uyuşmazlık hallerinde İstanbul/Çağlayan Mahkemeleri ve İcra daireleri yetkilidir.


İletişim

Mermerciler San.Sit.4.Cd. No.1 Beylikdüzü
34520 İstanbul / TÜRKİYE

Email: satis@nakpa.com.tr